گزارش تخصصی مدیر مدرسه یا معاون مدرسه چگونگی کاهش تعداد غائبین در مدرسه به کمک روش های خلاقانه و پیشنهادات حرفه ای

گزارش تخصصی 2016-11-22 12,030 views

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسهعنوان گزارش:گزارش تخصصی مدیر مدرسه یا معاون مدرسه چگونگی کاهش تعداد غائبین در مدرسه به کمک روش های خلاقانه و پیشنهادات حرفه ای

نوع فایل: (Word) قابل ویرایش

تعداد صفحات:۲۱

چکیده

دانش آموزان ممکن است در سنین مختلف به علل مختلفی مثل دبیران ضعیف، توقعات زیاد از دانش آموز وعدم پیشرفت تحصیلی . پاسخ دادن درس توسط دانش آموز در کلاس و… ممکن است در پی غیبت از کلاس و مدرسه برایند . اکثر صاحبنظران معتقدند که بهترین درمان جذاب نمودن محیط آموزشی در اسرع وقت و به هر وسیله ممکن است . مشخص و رفع کردن علت غیبت )مثلا اذیت و آزارسایر دانش آموزان ( البته مفید خواهد بود. باوجود این حتی وقتی علت آن روشن نیست ، مدیران و معاونینی جدی وفهمیده می توانند به تدریج دانش آموزرا برای آمدن به کلاس درس ترغیب نمایند.

اینچانب ………………. با چنین مشکلی در مدرسه …………. مواجه شدم. در سال تحصیلی اخیر بسیاری از دانش آموزان به بهانه های مختلف سعی می کردند در مدرسه و کلاس درس حاضر نشوند و در صدد غیبت کردن غیر موجه بر می آمدند. بنده با ارائه راهکار های جذاب مدرسه محور و اجرا ی آن تصمیم گرفتم غیبت دانش آموزان را به کمترین مقدار ممکن برسانم . و این کار جز با جذاب نمودن محیط آموزشی مدرسه ممکن نبود .

گزارش تخصصی مدیر و معاون مدرسه بررسی علل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموزان و تلاش برای حل و رفع این مشکل

مقدمه

مدرسه گریزی اگر همراه با رفتارهای ضد اجتماعی و گاهی بزهکارانه مثل نزاع ، قشقرق راه انداختن ،

یاتهدید کردن و فرار کردن از خانه باشدمی تواند نشان دهنده یکی از اختلالات رفتاری دوران دانش آموزی به نام اختلال سلوک باشد. ویژگی های اصلی اختلال سلوک شامل رفتارهای ضد اجتماعی ،پرخاشگرانه و خودسرانه است . چنین دانش آموزانی اغلب به نظر دبیرانشان بی علاقه به مدرسه ، فاقد اشتیاق به ادامه تحصیل و بی توجه به کار هستند.آنها اغلب مردود می شوند و در مقایسه با همسالان خود زودتر ترک تحصیل می کنند.

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسه

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسه

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسه

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسه

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسه

گزارش تخصصی معاون مدرسه گزارش تخصصی مدیر مدرسه

برچسب‌ها:, , , , , , , ,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز کلیه فایل ها

www.daneshjoosara.com

شماره تماس

0911-653-7135

ایمیل پشتیبانی

[email protected]