دعوت به همکاری شرکت تابان انرژی برق شیراز

استخدام 2016-11-24 10,336 views

دعوت به همکاری شرکت تابان انرژی برق شیراز

دانشجو سرا گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

ضمن آرزوی موفقیت سایت دانشجو سرا برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام شرکت تابان انرژی برق شیراز در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر ۲۲ آبان ۹۵: فراخوان استخدام در بهره برداری و نگهداری بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم

شرکت تابان انرژی برق شیراز برای تکمیل کادر بهره برداری و نگهداری نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم پس از برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی استخدام می نماید.

متقاضیان محترم جهت ثبت نام، حداکثر تا تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ به سامانه استخدام اینترنتی niroogahjahrom.com مراجعه و اطلاعات خود را تکمیل نمایند.

* در صورتی که تامین نیروها بر اساس آزمون ها و دانش و توانایی لازم از بین نیروهای بومی شهرستان جهرم تکمیل نشود، از سایر متقاضیان استخدام صورت می گیرد.

*ضوابط وشرایط استخدام قراردادی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم

الف) جدول نیازهای استخدامی

جهت مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ بر روی آنها کلیک کنید

%d8%a7%d9%84%d9%81

ب) شرایط عمومی استخدام

۱- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- انجام خدمت دوره سربازی یا معافیت قانونی برای اقایان

۳- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۴- نداشتن سابقه  محکومیت کیفری موثر

۵- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کار

۶- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۷- التزام به قانون اساسی جمهوری اسامی ایران

۸- عدم منع قانونی برای استخدام و نداشتن تعهد خدمت به دیگر سازمان ها

ج) شرایط اختصاصی آزمون

۱- داشتن مدرک تحصیلی متناسب بامقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده ازدانشگاه ها وموسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم وتحقیقات، فنآوری

۲- شرایط سنی برای مقطع کاردانی حداکثر ۳۰ سال تمام وبرای مقطع کارشناسی وبالاتر ۳۲ سال  تمام می باشد.

تبصره : موارد زیر به شرط ارائه تایید یه از مراجع ذیصلاح به حداکثرسن تا مرز ۴۰ سالگی تمام افزوده می شود.

الف) انجام دوره خدمت سربازی حداکثر ۲۴ ماه

ب)سابقه کار مفید ومرتبط

توضیح : (درصورت پذیرفته شدن در آزمون ارائه مدارک معتبر درخصوص پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی وارائه سابقه کار تاییدشده  ازشرکت متبوعه درزمان انجام مصاحبه الزامی می باشد)

۳- قبول شدگان نهایی، ملزم به سپردن تعهد محضری می باشند.

۴- متقاضیان استخدامی فقط حق شرکت دریک آزمون را دارند.

۵- اسامی داوطلبان استخدامی مورد نیاز ازمیان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی وتخصصی راکسب نموده اند به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی (مجموع نمره تخصصی و عمومی) و داشتن شرایط احراز درسایت جهت انجام مصاحبه اعلام خواهد شد.

۶- درصورتیکه تامین نیروهای واجد شرایط پس از آزمون کتبی ومصاحبه تخصصی ازبین نیروهای بومی شهرستان جهرم تکمیل نشود، آنگاه ازسایر متقاضیان، استخدام صورت می پذیرد.

۷- تامین نیرو برای ردیف های ۳و۴و۵و۶ در جدول نیاز استخدامی ،صرفا” ازبین دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی در رشته مرتبط انجام خواهد گرفت ومدرک بالاتر مورد پذیرش نخواهد بود.

۸- اعلام نقایص ثبت نام از طریق ایمیل وپیامک خواهد بود.

۹- اطلاعات تکمیلی در خصوص آزمون از تاریخ ۹۵/۹/۸ تنها از طریق سایت niroogahjahrom.com اعلام خواهد گردید.

عملیات ثبتنام در آزمون استخدامی نیروگاه سیکل  ترکیبی جهرم مطابق با رویکرد زیر انجام میشود.

۱. پس از ورود به آدرس اینترنتی niroogahjahrom.com با دو گزینه “ثبت نام در سامانه  استخدامی” و “ورود به سامانه استخدامی ” مواجه خواهید شد.

۲. در صورتی که از پیش در سامانه ثبت نام کرده اید با کلیک بر روی گزینه “ورود به سامانه استخدامی” وارد صفحه ی ورود میشوید و با وارد کردن موارد خواسته شده وارد سامانه خواهید شد.

۳. در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده باشید با کلیک بر روی گزینه “ثبت نام در سامانه استخدامی” وارد صفحه ای شامل فرم ثبت نام در سامانه میشوید.

۴. در این صفحه پس از پر کردن فیلدهای موجود با کلیک بر روی گزینه ثبت نام، عملیات ثبت نام شما در سامانه انجام خواهد شد و با پیامی تحت عنوان ثبت نام موفقیت آمیز شما در سامانه، مواجه خواهید شد .

۵. سپس به صفحه ورود منتقل می شوید. در این صفحه با پر کردن فیلدهای موجود و کلیک بر روی دکمه ورود وارد سامانه خواهید شد.

۶. پس از ورود به سامانه می بایست اقدام به پر کردن فرم استخدامی نمایید که از طریق منو موجود در دسترس شما قرار گرفته است.

۷. پس از کلیک بر روی فرم استخدامی زیر منو های مشخصات فنی، مشخصات تحصیلی، سوابق شغلی، ارسال مدارک و بازبینی را پیش روی خود خواهید دید.

۸. با کلیک برروی گزینه مشخصات شخصی وارد مرحله اول خواهید شد. پس از پر کردن فیلدهای این فرم طبق موارد خواسته شده، با کلیک بر روی گزینه ذخیره و ادامه وارد مرحله بعد میشوید.

۹. دراین مرحله فرم مشخصات تحصیلی را پیش رو دارید با پر کردن این فرم و کلیک بر روی دکمه ذخیره و ادامه وارد صفحه ای میشوید که مشخصات تحصیلی شما طبق مواردی که وارد کرده اید به شما نمایش داده خواهد شد .

۱۰. در این صفحه فرمی مشابه فرم صفحه قبل تعبیه شده است که در صورتی که مدارک تحصیلی دیگری دارید مشخصاتشان را وارد نمایید. در غیر این صورت با کلیک بر روی گزینه “مشخصات تحصیلی را وارد کرده ام ” وارد صفحه سوابق شغلی خواهید شد.

۱۱. در صفحه سوابق شغلی اگر دارای سابقه شغلی نیستید با کلیک بر روی گزینه ” سابقه کار ندارم ” وارد مرحله بعد میشوید و در غیر این صورت با پر کردن فرم موجود و کلیک بر روی گزینه ذخیره و ادامه وارد مرحله بعد می شوید.

۱۲. در مرحله “ارسال مدارک” می بایست عکس پرسنلی خود را در سایز ۳۵۴×۴۷۲ پیکسل و با یکی از فرمت های (jpg , jpeg , gif , png) آپلود نموده و بر روی گزینه ذخیره مشخصات کلیک نمایید سپس وارد مرحله بازبینی خواهید شد و در صورت عدم مشاهده مشکل و با کلیک بر روی گزینه تایید نهایی ثبت نام شما انجام میشود.

۱۳. در صورتی که مغایرتی در اطلاعات وارد شده ی خود دیدید هر بخش دارای گزینه ویرایش می باشد و میتوانید اصلاحات لازم را انجام دهید.

جهت تکمیل فرم دعوت به همکاری اینجا کلیک نمایید

منبع : niroogahjahrom.com
برچسب‌ها:,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز کلیه فایل ها

www.daneshjoosara.com

شماره تماس

0911-653-7135

ایمیل پشتیبانی

[email protected]